ABK Grupa
ABK - Profesjonalizm i zaangażowanie.

ABK jest niezależną agencją komunikacji marketingowej działającą w Polsce od 1991 roku. Polski Klub Koloproktologii obsługujemy w zakresie komunikacji i marketingu, służąc doradztwem oraz pomagając w bieżących działaniach. Jesteśmy zaangażowani w działania prozdrowotne od początku istnienia firmy.

ABK oferuje kompleksową obsługę w obszarach reklamy, organizacji imprez, public relations, tworzenia stron internetowych i marketingu w mediach społecznościowych (komunikacja marketingowa).

ABK specjalizuje się w tworzeniu strategii i realizacji programów marketingowych dla firm dysponujących ograniczonym budżetem.

ABK to młody, zaangażowany zespół profesjonalistów gotowych na wyzwania, łączących wiedzę, długoletnie doświadczenie, kreatywność, a przede wszystkim zaangażowanie i profesjonalizm w pracę, którą wykonuje na rzecz naszych Klientów tworząc unikalne rozwiązania.

Oprócz kompleksowej obsługi, oferujemy także promocję w ramach prowadzonych kampanii marketingowych i eventów, gwarantujących dotarcie do określonych grup docelowych związanych z danym projektem.

Więcej informacji o prowadzonych kampaniach marketingowych oraz agencji na stronie www.abkgrupa.pl.
Nasi Partnerzy

ABK Medica Proktis-M Women's Run ABK Grupa Nowa Medycyna Borgis
2022 ABK Grupa. Projekt i wykonanie www.abkgrupa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.